Loading...
Travel4u.pl - oferty last minute, wczasy, wycieczki, noclegi, mapa
Wyjedź w podróż
swojego życia
Strona główna · Sport · O nas · Kontakt · Mapa strony · Dodaj do ulubionych
Wczasy, wycieczki ·Przewodniki, mapy ·Baza noclegowa  
Informacje o krajach · Prawo · Kursy walut · Forum Portal Turystyczny
Gram w Lotka / Lotto

Użyj OpenCart, aby otrzymywać płatności w kryptowalucie

drukuj stronęPoleć znajomym
Forum » Polska » Użyj OpenCart, aby otrzymywać płatności w kryptowalucie
Lista tematów Zarejestruj się Zaloguj się
AutorWiadomość
bossbozzi
IP:23.106.56.*
cytujWysłany: 2023-06-18 17:36:53 Temat postu: Użyj OpenCart, aby otrzymywać płatności w kryptowalucie


Szukasz wygodnego, bezpiecznego i szybkiego sposobu na przyjmowanie płatności od klientów w kryptowalucie? Plisio oferuje kompleksowe rozwiązanie - Plisio OpenCart Wtyczka ta pozwala sprzedawcom akceptować płatności natychmiast, bez żadnego ryzyka, we wszystkich popularnych kryptowalutach.

Wtyczka działa jako pośrednik między sprzedawcą a jego klientem. Zajmuje się konwersją i dostarczaniem środków przy użyciu istniejącej infrastruktury bankowej. Oznacza to, że klienci mogą płacić wybraną kryptowalutą bez konieczności jej wymiany.

Wtyczka oferuje również dodatkową ochronę dla sprzedawców, umożliwiając im skonfigurowanie wielu portfeli w różnych walutach. W ten sposób klienci mogą zawsze przesyłać płatności w preferowanych walutach, a sprzedawcy mogą mieć pewność, że ich środki nigdy nie zostaną utracone z powodu zmieniających się wycen.

Co więcej, platforma Plisio oferuje analizę w czasie rzeczywistym, dzięki czemu sprzedawcy mogą przeglądać podział swoich środków w różnych walutach i dokładnie śledzić szczegóły transakcji. Daje to handlowcom pełną kontrolę nad ich finansami i pomaga im podejmować świadome decyzje.

Plisio OpenCart Cryptocurrency Payment Plugin to najlepsze rozwiązanie dla sprzedawców, którzy chcą akceptować płatności kryptowalutowe. Jest bezpieczny, szybki i niezwykle opłacalny, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla firm ze wszystkich sektorów. Wypróbuj ją już dziś i ciesz się bezstresowymi transakcjami!
Uwaga! Portal Travel4u.pl nie bierze odpowiedzialności za wypowiedzi na forum. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać poprzez formularz zamieszczony na stronie Kontakt.

Strona główna · O nas · Wczasy, wycieczki · Kraje · Przewodniki · Forum · Aktualności · Reklama · Program Partnerski · Polityka prywatności · Kontakt
 Opublikowane na stronach travel4u.pl informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. więcej »
Copyright © 2004-2024 Travel4u.pl. All rights reserved.