Loading...
Travel4u.pl - oferty last minute, wczasy, wycieczki, noclegi, mapa
Wyjedź w podróż
swojego życia
Strona główna · Sport · O nas · Kontakt · Mapa strony · Dodaj do ulubionych
Wczasy, wycieczki ·Przewodniki, mapy ·Baza noclegowa  
Informacje o krajach · Prawo · Kursy walut · Forum Portal Turystyczny
Gram w Lotka / Lotto

Zamachy terrorystyczne w Szarm el-Szejk (Egipt)

drukuj stronęPoleć znajomym
Strona główna » Aktualności » Zamachy terrorystyczne w Szarm el-Szejk (Egipt)
Zamachy terrorystyczne w Szarm el-Szejk (Egipt)
Egipskie MSW twierdzi, że rannych jest łącznie 119 osób. Co najmniej 35 rannych, w tym 25 w stanie krytycznym, przewieziono na leczenie do Kairu.
Dyrektor centralnego szpitala w Szarm el-Szejk dr Sajed Abdel Fattah powiedział, że wśród siedmiu cudzoziemców, którzy zginęli w sobotnich zamachach w tym egipskim kurorcie jest dwóch Brytyjczyków i dwóch Niemców. Wcześniej potwierdzono oficjalnie, że śmierć ponieśli Czech i Włoch. Wciąż niezidentyfikowane pozostało ciało jednego obcokrajowca.
Zdaniem I sekretarza ambasady polskiej w Egipcie, Jacka Budy, polskich turystów nie ma wśród rannych znajdujących się w szpitalu w Szarm el-Szejk, ani wśród zidentyfikowanych ofiar zamachu.
 
Ministerstwo Spraw Zagranicznych informuje, iż napływające informacje nie potwierdzają, by wśród ofiar zamachów terrorystycznych w egipskim kurorcie Szarm el-Szejk byli obywatele polscy.
Na miejsce tragedii udał się polski konsul, aby upewnić się, że Polacy, którzy wypoczywają w tej części Egiptu nie zostali poszkodowani.

Egipskie Ministerstwo Turystyki uruchomiło specjalne angielskojęzyczne linie telefoniczne, dla rodzin osób, które mogły ucierpieć w zamachach:

0020 10272255
0020 24018966

Źródło informacji: http://www.msz.gov.pl/

kraje Kraje - informacje

partnerzy Partnerzy

last minute

Strona główna · O nas · Wczasy, wycieczki · Kraje · Przewodniki · Forum · Aktualności · Reklama · Program Partnerski · Polityka prywatności · Kontakt
 Opublikowane na stronach travel4u.pl informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. więcej »
Copyright © 2004-2024 Travel4u.pl. All rights reserved.