Loading...
Travel4u.pl - oferty last minute, wczasy, wycieczki, noclegi, mapa
Wyjedź w podróż
swojego życia
Strona główna · Sport · O nas · Kontakt · Mapa strony · Dodaj do ulubionych
Wczasy, wycieczki ·Przewodniki, mapy ·Baza noclegowa  
Informacje o krajach · Prawo · Kursy walut · Forum Portal Turystyczny
Portal Turystyczny - Eskapadowcy.pl

Komunikat MSZ dot. huraganu w Meksyku

drukuj stronęPoleć znajomym
Strona główna » Aktualności » Komunikat MSZ dot. huraganu w Meksyku
Komunikat MSZ dot. huraganu w Meksyku

Ministerstwo Spraw Zagranicznych informuje, że w związku ze zbliżaniem się do wybrzeży meksykańskich huraganu "Dean", na południu kraju w stanach Quintana Roo, Yucatan y Campeche, został ogłoszony stan alarmowy. Główne uderzenie huraganu, nastąpi prawdopodobnie w nocy z 20/21 sierpnia, na południe od miejscowości Cancun. Meksykańskie władze regionalne, służby ratownicze oraz przedsiębiorstwa turystyczne i hotele, są przygotowane na uderzenie huraganu i zapewnienie bezpieczeństwa ludności. W najbliższych godzinach wstrzymana zostanie praca lotniska w Cancun.
Wydział Konsularny Ambasady RP w Meksyku pozostaje w kontakcie z nielicznymi grupami polskich turystów znajdującymi się w rejonie zagrożenia. Dodatkowe informacje na temat obecnej sytuacji można uzyskać w Ambasadzie RP w Meksyku pod numerami telefonów: (00 5255) 5550 4700, 5481 2050, 5616 0181.

Rzecznik Prasowy MSZ
Robert Szaniawski

Źródło informacji: http://www.msz.gov.pl/

kraje Kraje - informacje

partnerzy Partnerzy

last minute

Strona główna · O nas · Wczasy, wycieczki · Kraje · Przewodniki · Forum · Aktualności · Reklama · Program Partnerski · Polityka prywatności · Kontakt
 Opublikowane na stronach travel4u.pl informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. więcej »
Copyright © 2004-2024 Travel4u.pl. All rights reserved.