Loading...
Travel4u.pl - oferty last minute, wczasy, wycieczki, noclegi, mapa
Wyjedź w podróż
swojego życia
Strona główna · Sport · O nas · Kontakt · Mapa strony · Dodaj do ulubionych
Wczasy, wycieczki ·Przewodniki, mapy ·Baza noclegowa  
Informacje o krajach · Prawo · Kursy walut · Forum Portal Turystyczny
Portal Turystyczny - Eskapadowcy.pl

Współpraca medialna Travel4u.pl - TT Warsaw Tour & Travel

drukuj stronęPoleć znajomym
Strona główna » Aktualności » Współpraca medialna Travel4u.pl - TT Warsaw Tour & Travel
Współpraca medialna Travel4u.pl - TT Warsaw Tour & Travel
Portal travel4u.pl współpracuje medialnie z MT Polska - organizatorem XIV Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw Tour & Travel.
 
Wystawcy z ponad 50 państw, prezentacja ofert turystycznych najciekawszych zakątków świata, atrakcyjne promocje biur podróży, ciekawe konkursy, degustacje specjałów kulinarnych kuchni regionalnych i narodowych - to tylko niektóre propozycje XIV Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw Tour & Travel. Impreza odbędzie się 21-23 września 2006 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.
 
Jest to najważniejsze w Polsce spotkanie branży turystycznej o charakterze międzynarodowym i jedno z największych w Europie Środkowo-Wschodniej.
W ciągu zaledwie trzech dni będzie można szczegółowo zapoznać się z ofertą turystyczną wystawców z ponad 50 państw, m.in. z: Austrii, Białorusi, Brazylii, Bułgarii, Chin, Cypru, Czech, Dominikany, Egiptu, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Indii, Indonezji, Irlandii, Izraela, Japonii, Kenii, Litwy, Łotwy, Malezji, Malty, Maroka, Mauritiusa, Meksyku, Niemiec, Norwegii, Nowej Zelandii, Palestyny, Portugalii, Republiki Południowej Afryki, Rosji, Rumunii, Serbii i Czarnogóry, Słowacji, Sri Lanki, Tajlandii, Tunezji, Turcji, Ukrainy, USA, Węgier, Wielkiej Brytanii oraz Włoch. W tym roku po raz pierwszy zaprezentuje się jordańskie miasto Apuaba, a na stoiskach narodowych - Belgia, Gruzja i Kazachstan. Gościem specjalnym będzie Republika Czeska - kraj partnerski targów.
W osobnym sektorze zostanie przedstawiona turystyczna oferta Polski: województw, powiatów, gmin, miast i uzdrowisk.
 
Sobota - raj dla klientów indywidualnych
Klienci indywidualni będą mogli się zapoznać z propozycjami wystawców ostatniego dnia trwania imprezy (23 września - sobota), który obfituje w prezentacje atrakcji turystycznych ciekawych zakątków świata oraz propozycje hoteli, ośrodków wypoczynkowych, wellness & SPA. Chętni mogą również zapoznać się z tradycją i kulturą odległych krajów oraz wziąć udział w wielu przewidzianych na ten dzień promocjach i konkursach. Dla smakoszy - prawdziwa gratka - degustacja specjałów kuchni regionalnych i narodowych.
Goście będą mogli też przyjrzeć się II Festiwalowi Potraw Regionalnych,
II Ogólnopolskiej Prezentacji Informacji Turystycznych oraz III Wystawie "Dziennikarskie podróże małe i duże".
 
Trzy dni atrakcji przed PKiN
Przez cały czas trwania imprezy każdy może bezpłatnie zwiedzać hale przed PKiN. W jednej z nich ze swoimi propozycjami wystąpi, obok Słowacji, Republika Czeska, która w narodowej restauracji, mieszczącej się na terenie stoiska, zaproponuje wszystkim gościom tradycyjne, czeskie potrawy oraz cztery rodzaje piwa. Dla publiczności przygotowano także występy estradowe.
Tradycyjne potrawy mazowieckiej kuchni regionalnej będzie można kosztować w hali, w której zaprezentuje się województwo mazowieckie. Natomiast w trzeciej hali pod hasłem "Imprezy sportowe produktem turystycznym" zapromuje się Warszawa. Dla zwiedzających przygotowano konkursy o charakterze sportowym.
 
Jesteś specjalistą z branży?
Pierwsze dwa dni targowe (21 i 22 września - czwartek i piątek) organizowane są z myślą o specjalistach z branży, którzy będą mogli wziąć w tym czasie udział w profesjonalnych warsztatach, konferencjach i seminariach. Wśród wielu aktualnych tematów zostaną poruszone problemy związane z pozyskiwaniem środków finansowych z Unii Europejskiej, wspieraniem rozwoju turystyki i generowaniem potencjału turystycznego regionów. Odbędzie się także workshop polskiej i rosyjskiej branży turystycznej.
 
Bilety
· 21 września (czwartek) - 30 zł
· 22 września (piątek) - 30 zł
· 23 września (sobota) - 10 zł
Trzydniowy karnet - 60 zł
 
Goście chcący zwiedzić targi pierwszego i drugiego dnia (dni branżowe), zobowiązani są do rejestracji. Można jej dokonać bezpośrednio na targach przy zakupie biletu.
 
Godziny otwarcia
· 21 i 22 września (dni branżowe): godz. 10.00 - 18.00
· 23 września: godz. 10.00 - 17.00
 
Organizatorem imprezy są Międzynarodowe Targi Polska.
W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zapraszamy do odwiedzenia serwisu internetowego www.ttwarsaw.pl

kraje Kraje - informacje

partnerzy Partnerzy

last minute

Strona główna · O nas · Wczasy, wycieczki · Kraje · Przewodniki · Forum · Aktualności · Reklama · Program Partnerski · Polityka prywatności · Kontakt
 Opublikowane na stronach travel4u.pl informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. więcej »
Copyright © 2004-2024 Travel4u.pl. All rights reserved.