Loading...
Travel4u.pl - oferty last minute, wczasy, wycieczki, noclegi, mapa
Wyjedź w podróż
swojego życia
Strona główna · Sport · O nas · Kontakt · Mapa strony · Dodaj do ulubionych
Wczasy, wycieczki ·Przewodniki, mapy ·Baza noclegowa  
Informacje o krajach · Prawo · Kursy walut · Forum Portal Turystyczny
Gram w Lotka / Lotto

Wygodna wyszukiwarka wycieczek

drukuj stronęPoleć znajomym
Strona główna » Aktualności » Wygodna wyszukiwarka wycieczek
Wygodna wyszukiwarka wycieczek
W większości portali turystycznych znajduje się wyszukiwarka pozwalająca na wybranie interesującej nas imprezy. Jest to niezwykle wygodne dla klientów rozwiązanie. Czasem zdarza się jednak, że po wpisaniu wszystkich kryteriów wyboru (termin i miasto wylotu, kierunek, rodzaj zakwaterowania i wyżywienia) po naciśnięciu przycisku "szukaj" pojawia się komunikat, że nie znaleziono imprez spełniających podane kryteria. Zmusza to szukającego do wycofania się do poprzedniej strony i jeszcze raz wpisania zmienionych lub poszerzonych kryteriów.
 
Programiści Travel4u.pl rozwiązali ten problem przez udostępnienie w wyszukiwarce cały czas, na bieżąco widocznej ilości ofert spełniających aktualnie podane kryteria.
 
Jak to działa?
Na stronie www.travel4u.pl w oknie wyszukiwarki wybieramy "wyszukiwanie szczegółowe" (oczywiście działa to również w zwykłym wyszukiwaniu, ale wtedy mamy mniejsze możliwości określenia preferencji co do naszych wymagań związanych z poszukiwaną ofertą wyjazdu). Po podaniu kraju docelowego (np.: Grecja) od razu, na dole okna wyszukiwarki widzimy ilość aktualnie dostępnych ofert wyjazdów do Grecji. Teraz, pod spodem, wybieramy region (np.: Kreta/Chania) i od razu widać, że liczba dostępnych ofert została zaktualizowana do faktycznej ilości spełniającej wybrane kryterium. Zawsze w zależności od wybranego kraju docelowego na rozwijalnej liście regionów/miast widzimy tylko i wyłącznie listę związaną z danym krajem.  Dodatkowo możemy wybierać standard hotelu, sposób dojazdu, termin rozpoczęcia, czas trwania i przez cały czas widzimy na bieżąco dostępną ilość ofert spełniających podane kryteria wyboru.
 
Jeżeli, na przykład, w przypadku wyszukiwania wycieczki na Kretę wybierzemy sposób dojazdu "autokar" to od razu zobaczymy że nie ma takich ofert (oczywiście - autokar nie przepłynie morza) i od razu możemy skorygować nasz wybór bez powrotu do poprzedniej strony i oczekiwania na jej załadowanie.
 
Możemy też, zmieniając terminy szybko sprawdzać, na który z nich jest najwięcej ofert do maksymalnej podanej przez nas ceny. Jeżeli jest ich za mało, możemy podnieść dopuszczalny koszt na przykład o 100 zł i zobaczyć o ile wzrosła ilość dostępnych ofert. Co ważne, wszystko to można zrobić bardzo szybko, nie czekając na załadowanie się kolejnych stron.
Strona www.travel4u.pl jest pierwszą i na razie jedyną stroną turystyczną na polskim rynku, która udostępnia takie ułatwienie.
 
Wyszukiwarka w portalu Travel4u.pl daje możliwość, już w trakcie początkowego wyszukiwania, wybrania nie tylko kraju ale też regionu lub nawet miejscowości do której chcemy się udać. Ta od dawna dostępna na w tym portalu , wydawało by się oczywista, możliwość wyboru, okazuje się nie być zbyt popularna wśród wyszukiwarek polskich portali z branży turystycznej.
 
W opcji porównywania ofert portal www.travel4u.pl oferuje kolejne ciekawe możliwości. Pozwala on porównywać wybrane oferty nie tylko pod kontem standardowych kryteriów jak:
 • nazwa hotelu,
 • kraj,
 • region,
 • standard hotelu,
 • ilość dostępnych terminów,
 • cena,
 • wyżywienie,
 • co nie daje pełnego obrazu porównania, ponieważ nie widać, co zawiera w cenie każda z porównywanych wycieczek. Po przejściu do "koszyka" porównania można zobaczyć pełne opisy wszystkich wybranych ofert, dzięki czemu oprócz powyższych parametrów widać od razu co jest w cenie a co nie, jakie są dodatkowe koszty, jakie dodatkowe opcje do wyboru, jaki jest program imprezy turystycznej, miasto wylotu, itd.
   
  Co więcej, przy każdej ofercie dostępne są aktualne informacje o przepisach celnych/wyjazdowych, prawnych, obyczajach dotyczących danego kraju itd. Czyli ponownie wszystko w jednym miejscu aby ułatwić optymalny wybór swoich wymarzonych wakacji. Nie trzeba błądzić po Internecie by znaleźć informacje na temat wiz i obowiązków związanych z  przekroczeniem granicy danego państwa na przykład wymaganej długości okresu ważności paszportu. Przy każdym opisie kraju znajdują się informacje o szczepieniach obowiązkowych jak i zalecanych. Można również sprawdzić jaki jest aktualny przelicznik miejscowej waluty (kurs według NBP, tabela A i B).

  kraje Kraje - informacje

  partnerzy Partnerzy

  last minute

  Strona główna · O nas · Wczasy, wycieczki · Kraje · Przewodniki · Forum · Aktualności · Reklama · Program Partnerski · Polityka prywatności · Kontakt
   Opublikowane na stronach travel4u.pl informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. więcej »
  Copyright © 2004-2024 Travel4u.pl. All rights reserved.