Eskapadowcy.pl
Search:
Don’t know where to place your entry? Doesn’t fit any category, or tourist-related topics? Post your entry here...
Total posts: 5
Joined: 2 years ago
Posted 17:38 2018-12-22

Wiem, że zostało już niewiele czasu... choinka już ubrana, prezenty prawie spakowane. No właśnie...prawie. Mam dylemat odnośnie prezentu dla siostry. Kupiłam jej perfumy ale zastanawiam się czy to nie będzie za mało? Myślicie że powinnam coś dokupić, chociażby słodycze, czy pomarańcze? Wiem że siostra bardzo lubi prefumy Lancome i na pewno się ucieszy ale wydaje mi się że tak trochę łyso będzie jej dać taki mały pakuneczek. Jak wam się wydaje?

Total posts: 8
Joined: 4 years ago
Posted 14:28 2019-02-17

Perfumy to raczej kwesti indywidualna i nawet jakiś drogi i dobrej jakości perfum nie każdemu podejdzie. Już bezpieczniejszą opcją wydają mi się kosmetyki.

Total posts: 31
Joined: 2 years ago
Posted 02:28 2019-05-25

agus dlaczego bezpieczniejszym wyborem? Mi już się kilkakrotnie zdarzyło podarować komuś perfum w prezencie. To jest świetna opcja na prezent. Tym bardziej jak wiesz, jakie zapachy osobie obdarowywanej się podobają. Ostatnio kupowałem perfumy wprawdzie sam sobie, ale polecam sklep perfumy.pl/pol_m_Perfumy-meskie-162.html można znaleźć markowe perfumy w okazyjnych cenach. Co do lancome - to są ulubione perfumy mojej żony :) Bardzo długo utrzymują swój zapach.

Total posts: 14
Joined: 3 years ago
Posted 22:11 2019-11-25

Ja tam wolę prezenty czasem jajcarskie. Ostatnio oglądałam świetne na https://swistakpakuje.pl/produkt/skrzynia-prezent-na-urodziny-30-letni-bohater/ , wydają mi się bardzo praktyczne i fajne. Takie życiowe jednym zdaniem.

Ledger Nano X - The secure hardware wallet

* Eskapadowcy.pl Portal is not responsible for content posted by users. Published content are property of their respective authors. Inappropriate Content.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine