Eskapadowcy.pl
Search:
Don’t know where to place your entry? Doesn’t fit any category, or tourist-related topics? Post your entry here...
Total posts: 2
Joined: 4 years ago
Posted 12:02 2017-06-30

Przed wyjazdem na wakacje polecam odświeżyć swoją garderobę, można wtedy zrobić furorę nowymi ciuchami w nowym miejscu.

Total posts: 2
Joined: 3 years ago
Posted 07:24 2017-12-04

U mnie zakupy na wycieczkę trochę inaczej wyglądają :D Przede wszystkim zawsze musze zadbac w pierwszej kolejnosci o jedzenie. Nawazniejsza to jest kawa. Zawsze biore ze soba gdziekolwiek nie pojade:)

Total posts: 4
Joined: 3 years ago
Posted 13:49 2018-01-05

Zakupy na wycieczkę to przede wszystkim jedzenie nie wymagające specjalnych warunków ;)

Total posts: 7
Joined: 3 years ago
Posted 08:32 2018-02-12

Nowe ciuchy czy nowa fryzura szczególnie sprawdzają się na wyjeździe integracyjnym z paczką dobrych znajomych z pracy. W ten sposób istnieje pewna szansa, ze ktoś zobaczy w nas coś pozytywnego czego wcześniej na co dzień nie widział.

Total posts: 11
Joined: 3 years ago
Posted 12:48 2018-06-20

U mnie żadna wyprawa się nie obejdzie bez podręcznej apteczki. Ze względu na moje dzieciaki, które źle znoszą zmiany klimatyczne i nawet podróż z Poznania w góry potrafi wywołać u nich przeziębienie. Było już kilka sytuacji, gdzie po powrocie ze szlaku zaczynał się katar, kaszel... Niestety, takie uroki obniżonej odporności. Dlatego zawsze mam pod ręką przynajmniej jakieś proszki na przeziębienie,leki przeciwbólowe i Fosidal, który ratuje moje dzieciaki przed rozwojem infekcji dróg oddechowych - www.apteka-melissa.pl/produkt/fosidal-2mgml-smak-pomaranczowy-150-ml,4476.html :)

Total posts: 24
Joined: 5 years ago
Posted 09:59 2018-10-26

To zależy gdzie jade. Jak w góry to obowiązkowo na https://www.sport-shop.pl zamawiam to co potrzebne ze sprzętu i odzież. Jednak w górach takie rzeczy są potrzebne. Za to jak jadę nad morze to nic prócz stroju kompieloweg nie jest dla mnie wazne.

Ledger Nano X - The secure hardware wallet
Ledger Nano X - The secure hardware wallet

* Eskapadowcy.pl Portal is not responsible for content posted by users. Published content are property of their respective authors. Inappropriate Content.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine