Eskapadowcy.pl
Search:
Spend the Carnival in Rio. Fancy going to the beach? You will really love Copacabana. Share with us your memories.
Total posts: 1
Joined: 10 years ago
Posted 10:50 2011-10-18

Hej,

zgodnie z zachętą w nagłówku tej sekcji, dzielę się wrażeniami z pobytu w Brazylii. Wbrew pozorom nie trzeba tam jechać z biurem podróży. Być może wycieczka na własną rękę jest nieco droższa, ale ja polecam ten sposób podróżowania - jest się panem własnego czasu, a dobrze dobrana ekipa gwarantuje niezapomniane wrażenia.

Zapraszam do poczytania w wolnej chwili: http://brazylia.fototheka.pl. Nocowaliśmy pod gołym niebem w dżungli, grzaliśmy się na rajskich plażach Fernando de Noronha, spacerowaliśmy po favelach Rio. Brazylia to naprawdę wakacje życia - przynajmnije tego dotychczasowego ;)

pzdr

Total posts: 1
Joined: 10 years ago
Posted 20:53 2011-11-12
Witaj, to jest coś o czym marze i chciałbym zrobić w lutym/marcu. Potrzebuje rady od kogoś jak to zrobić. Pomozesz? Jeżeli możliwe chciałbym się nawet spotkać. Będę tez musiał znaleźć chętnych na taki wyjazd, ale to inna rzecz. Pozdrawiam i z nicierpliwoscia czekam na odpowiedz.Piotr (Piotr.redherring@gmail.com)
Total posts: 2
Joined: 10 years ago
Posted 16:13 2012-02-08

Też byliśmy w Brazylii i rowniez organizowalismy wszystko na wlasna reke, zeby pozwiedzac dokladnie te miejsca, ktore chcielismy :) tyle, ze rezerwowalismy hotele przez internet, bo jechalismy z 3latkiem i wolelismy nie ryzykowac "spania pod gołym niebem" :) my zwiedzilismy rejony Salvadoru i wszystko, co jest położone na północ, mamy stamtad naprawde przepiekne wspomnienia! moge wam polecic sprawdzona strone www.cp-online.pl , na ktorej rezerwowalismy bilety lotnicze i hotele w roznych miejscowosciach, chyba ze jak majkl85 wolicie wiekszy spontan i spanie pod golym niebem :)

Total posts: 41
Joined: 8 years ago
Posted 01:57 2014-09-21

Rio warto zobaczyć -- jest drugim co do wielkości miastem Brazylii. Zamieszkałe jest przez ponad sześć milionów osób. Rio znane jest przede wszystkim z karnawału, samby, życia nocnego, plaż (Copacabany i Ipanemy) oraz górującego nad miastem wzgórza Corcovado z figurą Chrystusa Odkupiciela na szczycie.

Total posts: 2
Joined: 7 years ago
Posted 14:49 2015-02-16

Ja chciałabym w tym roku na własną rękę zobaczyć podczas podróży Brazylię i Meksyk. Uważam to za jedyny właściwy sposób podróżowania, nigdy więcej biur podróży :)

Ledger Nano X - The secure hardware wallet
Ledger Nano X - The secure hardware wallet

* Eskapadowcy.pl Portal is not responsible for content posted by users. Published content are property of their respective authors. Inappropriate Content.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine