Eskapadowcy.pl
Search:
"Black Continent" is diversified. You can choose hot resorts of Egypt and Tunesia? Or is it better to venture visiting the interior?
Total posts: 4
Joined: 10 years ago
Posted 08:52 2011-10-31

Gorąco polecam Safagę. Wydawać by się mogło że poza kilkoma hotelami nic tam nie ma.Aby to się zmieniło wystarczy wybrać się do starej Safagi na spacer i zapuścić się w arabskie osiedla z dala od głównej ulicy. Odkryjecie zaginiony świat pełny życzliwych ludzi.Jeżeli uwielbiacie żywność z morza koniecznie musicie odwiedzić knajpkę EL JOKER, mieszczącą się po przeciwnej stronie ulicy przed hotelem Manaville Safaga.

No i na koniec, choć od tego należało by zacząć numerem 1 będzie nurkowanie w Safadze.Do wyboru macie dwie Polskie bazy nurkowe. ABC Dream Divers Pawła i Kasi oraz Top-Dive Marcin.Ja miałem okazję nurkować z bazą ABC Dream Divers i z pełną odpowiedzialnością tą bazę mogę polecić.Zatem jeżeli podróżujecie aby poznawać świat, to do Safagi na pewno warto pojechać. Jeśli chcecie zobaczyć trochę zdjęć z Sfagi i nurkowania w Safadze zapraszam na stronę: http://scubadiving.pl/egipt/safaga/safaga.html Pozdrawiam Adam.

Total posts: 4
Joined: 10 years ago
Posted 22:27 2013-01-20

Zachęcam do obejrzenia filmu z Safagi, który powstał w czasie kilku z naszych wyjazdów w to miejsce.
Film znajdziecie na vimeo : https://vimeo.com/46277537

Kolejna nasza wyprawa do Safagi ze Scubadiving.pl już 26 kwietnia 2013.

Zapraszam!

Total posts: 41
Joined: 8 years ago
Posted 00:47 2014-09-21

Nurkowanie to jedna z lepszych atrakcji w Egipcie. Jest niedrogo a w miarę profesjonalnie. Rafa piękna!

Ledger Nano X - The secure hardware wallet
Ledger Nano X - The secure hardware wallet

* Eskapadowcy.pl Portal is not responsible for content posted by users. Published content are property of their respective authors. Inappropriate Content.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine