Eskapadowcy.pl
Search:
Italian pizza, Spanish corrida and Greece with its antique culture? There is plenty of choice in his part of Europe.
Total posts: 3
Joined: 11 years ago
Posted 22:51 2010-08-14
Jeśli byliście w Hiszpanii, bądź słyszeliśie od kogoś jak tam jest, to bardzo proszę o wpisy. Interesuje mnie wszystko:) Noclegi, restauracje, klimat i ludzie... Dzięki z góry:)
[User Deleted]
Posted 16:08 2010-08-25
Polecam niewielkie miasteczko z klimatem Tossa de Mar na wybrzeżu Costa Brava.
Znajduje sie tu jedna z najpiękniejszych starówek w Hiszpanii, zamek i foryfikacje obronne.
Odpocząć można na niewielkich plażach w malowniczych zatoczkach. Baza hotelowa i gastronomiczna jest dosyć spora, mnóstwo tu uroczych, nadmorskich knajpek. .
Blisko stąd do Barcelony gdzie warto odwiedzić główną aleję miasta- La Ramblę, świątynię Sagrada Famillia-wciąż nieukończoną, wzgórze Montjuïc i dziela architektury Antonio Gaudiego takie jak np. Park Güell. Gorąco polecam spędzenie wieczoru na Placu Hiszpańskim gdzie odbywają się pokazy tańczących fontann połączone z grą świateł w rytm muzyki.
Poza Barceloną warto wybrać się do Girony i muzeum Salvadora Dali w Figueres-gwarantuję że nie będziesz sie w nim nudzić!!!
Total posts: 3
Joined: 11 years ago
Posted 22:30 2011-02-14
Czy zna ktoś jakieś tanie noclegi w Barcelonie?
Total posts: 42
Joined: 11 years ago
Posted 18:07 2011-06-09
poszukując tanich noclegów w Barcelonie warto zarejestrować się i poszukać na portalach takich jak couchsurfing i hospitalityclub - można w ten sposób nie tylko znaleźć darmowe noclegi, ale również poznać fantastycznych ludzi.
Total posts: 2
Joined: 11 years ago
Posted 13:01 2011-06-29
Hola! Byłam w Barcelonie 3 razy, to moje ulubione miejsce na ziemii, kiedys planuje sie tam przeprowadzic :) jak masz troche kasy to nie radze oszczedzac tam na niczym, jest tyle wspanialych miejsc, restauracji, przepiekne hotele i wszystko warto zobaczyc :) w tym roku przy rezerwacji biletow lotniczych i hotelu korzystalam ze strony www.cp-online.pl, ceny jak dla mnie ok, konkurencyjne a w tym okresie mozna znalesc naprawde promocyjne perełki :) pozdrawiam!
Total posts: 6
Joined: 10 years ago
Posted 11:37 2012-04-17

Ja w Barcelonie rezerwowałam apartament na kilka osób, opłaca się zdecydowanie bardziej niż hotel czy hostel. http://www.apartmentsramblas.com/

Total posts: 100
Joined: 10 years ago
Posted 12:20 2012-11-12

Majka said:
Jeśli byliście w Hiszpanii, bądź słyszeliśie od kogoś jak tam jest, to bardzo proszę o wpisy. Interesuje mnie wszystko:) Noclegi, restauracje, klimat i ludzie... Dzięki z góry:)

W zależności od interesującego Cię miejsca możemy doradzić kilka fajnych obiektów do wynajęcia w Grecji. Jest to zarazem odpowiedź na pytanie Misi. Szukając noclegu w naszej bazie z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od ceny czy standardu :) Zapraszamy!

Total posts: 1
Joined: 7 years ago
Posted 21:24 2014-10-23

Chcę na miesiąc miodowy zamówić dla mnie i żony luksusowy apartament Hiszpania jest podobno do tego wymarzonym miejscem. Chcę żeby to były niezapomniane dwa tygodnie a mojej kochanej Ani chcę pokazać że nie trzeba zarabiać kokosów żeby raz w życiu takie wakacje sobie zafundować. Proszę polećcie mi jakieś miasto i hotel. Z fajnymi warunkami w rozsądnej cenie.

Ledger Nano X - The secure hardware wallet

* Eskapadowcy.pl Portal is not responsible for content posted by users. Published content are property of their respective authors. Inappropriate Content.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine