Eskapadowcy.pl
Search:
Italian pizza, Spanish corrida and Greece with its antique culture? There is plenty of choice in his part of Europe.
Total posts: 1
Joined: 6 years ago
Posted 11:36 2016-05-12

Wybieramy sie po raz pierwszy do Włoch nowym kamperem. Czy możecie polecić jakieś szczególnie ciekawe miejsca w Toskanii?

Total posts: 16
Joined: 9 years ago
Posted 14:18 2016-05-12

Warto ułożyć sobie dobry plan i nie przesadzać z ilością miejsc, które chcemy odwiedzić. Doświadczeni podróżnicy wiedzą, że czasami dobrze jest odwiedzić kilka miejsc, ale spędzić w nich tyle czasu, aby móc faktycznie przesiąknąć ich wyjątkową atmosferą. W tej części Włoch polecamy skupić nie na trójkącie "Trzech toskańskich sióstr", czyli Florencji, Sienie i Pizie. Naszym zdaniem wycieczkę powinno zacząć zwiedzanie Florencji.
Mapę campingów w tej okolicy znajdziesz na https://www.camprest.com/pl/lista-campingow/wlochy

Total posts: 13
Joined: 5 years ago
Posted 20:13 2019-04-02

Na podróż kamperem trzeba się odpowiednio przygotować i trzeba to po prostu kochać. Ja chętnie bym spróbowała, tu jest pełna wolność. Jak będziecie wybierać się do słonecznej Italii zobaczcie sobie porta https://story-planet.com/pl/plot/details/302 z Włochami związanych jest wiele filmów, książek a tu znajdziecie najbardziej ciekawe miejsca z nimi powiązane.

Total posts: 31
Joined: 3 years ago
Posted 00:20 2019-04-11

KasiaGł wielkie dzięki za stronę z campingami. Zdecydowanie nam się przyda. W te wakacje wybieramy się ze znajomymi w podróż kamperem po Włoszech właśnie. Niestety wszyscy jesteśmy jeszcze studentami, więc zakup własnego jest poza naszym zasięgiem. Wypożyczamy kamper ze strony https://kampery-wynajem.pl/ Mamy już zarezerwowany termin! Plan wyprawy wstępnie ułożony. Teraz tylko egzaminy musimy w pierwszym terminie pozdawać, bo podróż jest na półtora miesiąca :) Już się nie możemy doczekać :)

Ledger Nano X - The secure hardware wallet
Ledger Nano X - The secure hardware wallet

* Eskapadowcy.pl Portal is not responsible for content posted by users. Published content are property of their respective authors. Inappropriate Content.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine