Eskapadowcy.pl
Search:
Italian pizza, Spanish corrida and Greece with its antique culture? There is plenty of choice in his part of Europe.
Total posts: 7
Joined: 8 years ago
Posted 13:45 2014-03-07

Hej,

Zastanawiam się nad podrózą do Bułgarii. (...) Między innymi wycieczka do Ropotamo, Nesebar, Sozopol czy Istanbułu. Gdzie byście się wybrali? Które miejsca warto zwiedzić?

Total posts: 100
Joined: 10 years ago
Posted 07:52 2014-04-07

Sozopol jest przepiękny! Z resztą wszędzie jest cudownie :) Niestety zapewne nie zdążysz zobaczyć wszystkiego, chociaż wszystkie te miejsca są godne uwagi. Na jak długo jedziesz do Bułgarii?

Total posts: 41
Joined: 8 years ago
Posted 00:24 2014-09-21

Jest to miejsce atrakcyjne dla zwiedzających: ze słonecznym klimatem, ciepłym morzem, piaszczystymi plażami, ciekawymi zabytkami architektury i śnieżnymi górami. Kraj słynie z turystyki ekologicznej, ale raczej w dzikim, mniej luksusowym wydaniu. Jednak na skutek okoliczności historycznych i niedostatecznej infrastruktury Bułgaria wciąż jest niezbyt popularnym i mało znanym celem wycieczek czy wyjazdów — chociaż jej rola w światowym ruchu krajoznawczym systematycznie rośnie.

Total posts: 12
Joined: 5 years ago
Posted 23:04 2018-05-10

Wybieram się na objazdówkę własnie po Bułgarii i w planie jest Bełogradczik, Sozopol, Nesebyr, Płowdiw, Sofia oraz wizyta w Istambule. Oczywiście po drodze inne atrakcje jak Wielkie Tyrnowo czy wzgórze Nebet Tepe. Wszystko w niecałe 10 dni (10 dni liczone jest wraz z przejazdem z Polski). Patrząc na mapę to dość ambitnie z programem poszła Wytwórnia Wypraw. Wyglada na dośc intensywne zwiedzanie. Fajne jest to, że to wycieczka po innych zakątkach niz inne biura, które w przeważającej większości jada nad ich morze.

Ledger Nano X - The secure hardware wallet
Ledger Nano X - The secure hardware wallet

* Eskapadowcy.pl Portal is not responsible for content posted by users. Published content are property of their respective authors. Inappropriate Content.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine