Eskapadowcy.pl
Search:
Worth recommending, proven spots to have a great time. Hotels, hostels, rooms to let, boarding houses, farm tourism and others.
Total posts: 2
Joined: 9 years ago
Posted 15:00 2012-10-09

Miasta bez ściemy, miejsca bez magii, ale za to z cholernie fajnymi ludźmi! Warszawa, Poznań, Trójmiasto, Wrocław, Katowice czy Kraków, to takie miejsca na mapie, które trzeba odwiedzić.Trzeba i już.

Ważne, jak to zrobisz.

Masz dość gadania o magii, uroczych kawiarenkach, romantycznych uliczkach, ważnych zabytkach, bla, bla, bla... ? Zrób to inaczej. Bo żeby poznać miasto trzeba po nim nie chodzić, ale w nie wleźć. Zakumplować się z autochtonami, niejedną beczkę z nimi... zjeść. Z tą właśnie myślą powstał pierwszy taki przewodnik miejski, bez turystycznej ściemy.

Przewodnik Polskalokalsa, bo o nim mowa, oprowadzi Was po nieznanych i nieodkrytych przez masę turystów miejscach, które są absolutnym ‚must see’ jeśli chodzi o wizytę w danym mieście. Wyjątkowi mieszkańcy tych miast pokażą Wam miejsca kultowe, dzięki którym Kraków zawsze będzie dla nich miastem zajebistym, a Katowice prawdziwym undergroundem. Miejsca te, zebrane w subiektywnych przewodnikach pozwalają na nieszablonowe podejście do tematu i spojrzenie na miasto z różnych perspektyw. Autentyczność i wyjątkowość zebranych miejsc gwarantują ambitni i kreatywni mieszkańcy tych miast, będący przedstawicielami wielu środowisk społecznych i biznesowych, którzy są autorami wspominanych przewodników. Dzięki temu każdy, niezależnie od zainteresowań i celu poszukiwań, znajdzie w nich coś dla siebie.

I tak przykładowo Krystian - projektant odzieży z Krakowa zabierze Was w miejsca, gdzie można otrzeć się o kulturę, sztukę i ładne koleżanki. Asia - blogerka z Warszawy poprowadzi Was przez kulinarny szlak stolicy, bo przecież przez żołądek do samego serca miasta. Janusz - doktorant z Wrocławia, wciągnie Was w imprezowy wir stolicy Dolnego Śląska. Obowiązkowy punkt każdej wyprawy to pytania: "co robimy, gdzie idziemy i co warto zobaczyć?".

I właśnie na potrzeby takich, bez końca maglowanych dylematów, został stworzony przewodnik

A i lokals, znudzony do obrzydzenia, codziennie udeptywaną, tą samą ścieżką - znajdzie coś alternatywnego dla siebie.

Przewodnik jest częścią serwisu noclegowego lokalo.pl, oferującego m.in. apartamenty i pokoje w atrakcyjnych cenach. Do tego gratisowo dorzucamy zajebistą atmosferę i ułańską fantazję właścicieli, którzy pokażą Wam miasta od nieco innej strony.

Total posts: 7
Joined: 7 years ago
Posted 10:39 2014-06-28

Polecam Chlapowo super położona miejscowość wśród zieleni plaże szerokie piękne i klifowe. Miejscem pobytu był Kemping Lazurowe pana Kowalskiego. Atmosfera przyjazna.

Total posts: 1
Joined: 7 years ago
Posted 11:41 2014-08-26

A ja dorzucę od siebie Świeradów Zdrój. Bardzo przyjaźni ludzie i piękne krajobrazy. To jest doskonały punkt na mapie na wypady weekendowe i nie tylko. Ja akurat zawsze zatrzymuję się w pensjonacie Malwa. Jest tam to co lubię. Dużo zieleni, spokój i miejsce za domem do opalania :) A zimą jest blisko do gondoli i w góry :)

Total posts: 41
Joined: 8 years ago
Posted 00:11 2014-09-12

Może Gliczarów Górny? Górska miejscowość turystyczna położona w najpiękniejszej części Tatr (jedna z najwyżej położonych w Polsce). Oferuje turystom świetnie rozwinięte zaplecze gastronomiczne, noclegowe oraz rozrywkowe. Idealnie przygotowane stoki, nowoczesne wyciągi, liczne karczmy -- wszystko to przywita narciarzy, głodnych śnieżnego szaleństwa. Polecam: http://www.plan4fun.pl/przewodniki/polska/miejscowosci/gliczarow-gorny/656

Total posts: 8
Joined: 6 years ago
Posted 22:16 2015-06-15

Z niezwykłych miast polecam Wrocław. Stolica Dolnego Śląska oferuje cały wachlarz atrakcji. Nie tylko czysto turystycznych. I spragnieni rozrywki znajdą coś dla siebie. Zapraszam. Atrakcje w Rynku i noclegi w www.modernhostel.pl czekają

Ledger Nano X - The secure hardware wallet
Ledger Nano X - The secure hardware wallet

* Eskapadowcy.pl Portal is not responsible for content posted by users. Published content are property of their respective authors. Inappropriate Content.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine