Eskapadowcy.pl
Search:
What do you think of travel agencies? Which ones do you recommend? Which ones should be avoided and why? What should you be careful about when you are choosing where to go?
Total posts: 44
Joined: 11 years ago
Posted 01:41 2011-04-24

Triada - jedno z pierwszych biur podróży po czasach PRLu, Miła i fachowa obsługa, jeśli chodzi o rezydentów w miejscach docelowych bywa różnie.

[User Deleted]
Posted 16:22 2011-04-26
Jeśli chodzi o biuro podróży Triada to bylam z nim dwa razy i mam dwie opinie; za pierwszym razem podczas pobytu w Tunezji wszystko bylo zorganizowane rewelacyjnie, tak jak piszesz AgaAngel- miła fachowa obsluga ale również rezydent zawsze pomocny i pod telefonem.
Z kolei w Hiszpanii organizacja byla fatalna rezydent pojawił się tylko raz przekazał sprawy organizacyjne i wiecej go a raczej jej nie widzieliśmy, nasza grupa byla zdana na siebie.
Nie wiem czy wybiorę sie jeszcze kiedys w podróz z Triadą zwłaszcza że na forach przeważają negatywne opinie o tym biurze...
Total posts: 44
Joined: 11 years ago
Posted 17:39 2011-04-26
Fakt, opinie są raczej negatywne. Postanowiłam zaryzykować i w tym roku wybieram się po raz trzeci z tym biurem, mam nadzieję, że wszystko będzie ok.
Total posts: 7
Joined: 10 years ago
Posted 14:11 2011-12-19
Triada jest całkiem niezłym miejscem, z tego co wiem, wielu moich znajomych z nimi jezdzi i faktycznie raczej zawsze wracali zadowoleni. Myślę, ze w duzej mierze od naszego szczeście zalezy, czy wyjazd uznamy za udany, czasami zdarzają się takie okoliczności, na które nawet najlepszy organizator nie zaradzi.Triada jest ok.
Ledger Nano X - The secure hardware wallet
Ledger Nano X - The secure hardware wallet

* Eskapadowcy.pl Portal is not responsible for content posted by users. Published content are property of their respective authors. Inappropriate Content.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine