Eskapadowcy.pl
Search:
What do you think of travel agencies? Which ones do you recommend? Which ones should be avoided and why? What should you be careful about when you are choosing where to go?
Total posts: 6
Joined: 6 years ago
Posted 08:05 2016-02-05

Hej, znacie jakieś miejsce / stronę, która umozliwia sprawdzenie firmy oferującej usługi turystyczne pod-względem zaufania, cen, jakości itp? Chodzi mi o to aby wszystko było w jednym miejscu, coś jak trivago dla tematu hoteli. Bede wdzięczna za pomoc.

Total posts: 3
Joined: 6 years ago
Posted 14:48 2016-05-27

hm myślę, że trzeba bazować na opiniach innych użytkowników w takiej sytuacji, ja korzystam zawsze ze strony fru.pl, wyszukuję tam loty, hotele, gotowe wycieczki można zamówić również, mają dobre opinie w sieci, warto im zaufać - fru opinie

Total posts: 25
Joined: 9 years ago
Posted 08:59 2016-05-31

A ja z własnego doświadczenia. A że najlepsze doświadczenia mam akurat z Itaką, to i wybór jest oczywisty. :)

Total posts: 6
Joined: 6 years ago
Posted 14:03 2016-07-21

Tak właśnie zewsząd słyszę, że najlepiej zdać się chyba na opinie najbliższych sobie ludzi, rodzina, znajomi, zawsze to pewniejsza opinia niż od kogoś zupełnie obcego. No ale myślę mimo wszystko, że warto również poszukać informacji w sieci, np. na temat tego czy obowiązki biura podróży i prawa klienta zawarte w umowie są wypełniane zgodnie z tym co podpisaliśmy etc. Wiadomo kto pyta - nie błądzi!

Total posts: 12
Joined: 5 years ago
Posted 20:44 2016-08-18

Również dobrze warto sprawdzić na jaką wysokość i gdzie firma ma ubezpieczenie. Opinie innych również są istotne. I nie można przekreślać małych biur podróży. Wcale nie są gorsze a często mają ciekawszą ofertę, bo mogą się specjalizować w ściśle określonym kierunku lub w wyjazdach o określonym stylu.

Total posts: 24
Joined: 6 years ago
Posted 15:34 2019-06-05

Najważniejsze to sprawdzenie opinii i sytuacji finansowej biura. Ofert jest naprawdę dużo. Np. w Gliwicach jest biuro https://biuropodrozyforum.pl/, można sprawdzić ofertę i kierunki wycieczek. Miejsc, gdzie można jechać jest na prawdę dużo.

Ledger Nano X - The secure hardware wallet

* Eskapadowcy.pl Portal is not responsible for content posted by users. Published content are property of their respective authors. Inappropriate Content.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine