Eskapadowcy.pl
Search:
What do you think of travel agencies? Which ones do you recommend? Which ones should be avoided and why? What should you be careful about when you are choosing where to go?
Total posts: 1
Joined: 9 years ago
Posted 15:18 2013-01-03

Polecam :-) zwłaszcza ich Hiszpanię. Jeździmy z nimi już wiele lat. byliśmy w Hiszpanii w Santa Sussana w hotelu Alhabra i innym razem w hotelu Bon Repos w Callela. Hotele schludne, ładne pokoje codziennie sprzątane. Mnóstwo jedzenia. Nawet jeśli komuś coś nie smakowało to wybór jest tak duży, że najlepiej w ogóle nie wychodzić z restauracji! Do Hiszpanii pojechaliśmy z nimi pierwszy raz takim zwykłym przejazdem, ale jak nam się spodobało i chcieliśmy pojechać drugi raz to wybraliśmy wycieczkę ze zwiedzaniem Wenecji i Paryża tzn. jadąc do Hiszpanii była Wenecja a z powrotem Paryż. Generalnie wycieczka męcząca, ale byliśmy bardzo zadowoleni, bo za niewielkie pieniądze zwiedziliśmy bardzo wiele. Z kolei w Chorwacji z Martinem byliśmy w Medena. Ogólnie można powiedzieć, że też byliśmy usatysfakcjonowaniu. Co prawda hotel był zdecydowanie gorszy od tych w Hiszpanii, jedzenie też mniej urozmaicone, ale i wycieczka była znacznie tańsza. No i Chorwacja a Hiszpania to inna rzeczywistość.

Ogólnie Martina polecam szczerze. Za niewygórowane pieniądze mają naprawdę uczciwe i dobrze zorganizowane wycieczki. Do mnie osobiście przemawia to że istnieją od kilkunastu lat, więc nie obawiam się zbytnio o takie rzeczy, o których głośno ostatnio w mediach. Jeśli jeszcze mogę komuś coś polecić, to czepianie się takich rzeczy, że tu jest jakieś dwu godzinne opóźnienie, czy tu było coś tam jest bez sensu. Trzeba mieć świadomość za co się płaci i jak podróżuje. Jak się jedzie autokarem, to takie rzeczy są normą. Jak jechało by się samochodem, też może się trafić korek. Jakby ktoś chciał zerknąć na ich stronę - www.martintour.pl Pozdrawiam serdecznie. Qubus.

Ledger Nano X - The secure hardware wallet
Ledger Nano X - The secure hardware wallet

* Eskapadowcy.pl Portal is not responsible for content posted by users. Published content are property of their respective authors. Inappropriate Content.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine