Eskapadowcy.pl
Search:

wycieczka FLORIADE – ŚWIATOWA WYSTAWA OGRODNICZA
Created: 9 years ago
Country:
Holandia

FLORIADE - ŚWIATOWA WYSTAWA OGRODNICZA
KEUKENHOF- HAGA - AMSTERDAM


28.04.2012 - 02.05.2012 1299 zł

INFOLINIA: 32 253 50 02


I DZIEŃ
Wyjazd około północy w kierunku Niemiec. Przejazd nocny przez Niemcy. Przyjazd do Hanoweru w godzinach południowych. Zwiedzanie założonego przez hanowerskich książąt-elektorów i królów komplesu Królewskich Ogrodów w Herrenhausen. Sercem kompleksu ogrodów jest barokowy Wielki Ogród w stylu francuskim z wielką fontanną, wodotryskami i labiryntem. W kompleksie znajduje się również utrzymany w stylu angielskim Ogród Jerzego oraz Ogród Górski, jeden z najstarszych ogrodów botanicznych w Niemczech, a w szklarniach można obaczyć bogatą kolekcja kilkuset orchidei. Przejazd do hotelu zakwaterowanie i nocleg

II DZIEŃ
Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Odjazd w kierunku Venlo w Holandii. Przyjazd do Venlo i pobyt na terenach Floriade 2012 - Światowej Wystawy Ogrodniczej organizowanej w Holandii co dziesięć lat.r. Floriade 2012 zajmuje obszar 66 ha w tym 40 ha to tereny wystawowe. Jest tu 100 wystawców z 30 krajów, 5 jedynych w swoim rodzaju tematycznych części: Relax & Heal, Green Engine, Education and Innovation, Environment i World Show Stage. W nich można dowiedzieć się o świecie natury i jej wpływie na zdrowie, samopoczucie i nastrój, o relacjach pomiędzy naturą i przemysłem, a w Villa Flora zobaczyć największy pokaz kwiatów pod dachem, popróbować życia jako pszczoła, dowiedzieć się jak kwiaty, rośliny, drzewa, owoce i jarzyny mogą ulepszyć nasze codzienne życie. Każdego dnia w atmosferze wielkiego pikniku odbywać będą się pokazy kulinarne, regionalne i występy artystyczne prezentujące muzykę, taniec, literaturę, teatr i sztukę wizualną z całego świata. Floriade 2012 to wielkie święto dla wielbicieli kwiatów i zainteresowanych w zielonej technologii przyszłości.! Zmęczeni zwiedzaniem rozległych terenów będą mogli skorzystać z poziomej kolejki linowej wybudowanej nad trenami parku. Przejazd do hotelu i nocleg.

III DZIEŃ
Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Zaandam i zwiedzanie Zaanse Schanss - skansenu wiatraków. Przejazd do Lisse i zwiedzanie Keukenhof - największych ogrodów wiosennych świata gdzie na 32 ha kwitnie co roku ponad 7 milionów kwiatów cebulowych. W roku 2012 tematem wiodącym w Kekenhof jest Polska - serce Europy. Po zwiedzaniu Keukenhof przejazd do Hagi i zwiedzanie: Binnenhof (Domy Parlamentu), Pałac Pokoju. Wizyta w nowo otwartym unowocześnionym Madurodam - Holandii w miniaturze. Przejazd do Scheveningen, nadmorskiej dzielnicy Hagi. Czas wolny. Przejazd do hotelu i nocleg.

IV DZIEŃ
Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu i wczesny przejazd do Aalsmeer. Zwiedzanie największej w Holandii giełdy kwiatowej gdzie codziennie kilkanaście milionów kwiatów zmienia właściciela (tylko w dni powszednie). Przejazd do Amsterdamu. Wizyta w szlifierni diamentów z możliwością zakupów. Zwiedzanie jednego z dwóch muzeów: Rijksmuseum lub Muzeum Van Gogha. Spacer ulicami Amsterdamu: Leidseplein, targ kwiatowy na Singel, plac Dam z Pałacem Królewskim Damrak. Rejs statkiem po kanałach Amsterdamu i wieczorny spacer po Dzielnicy Czerwonych Latarnii (Red Light District). Wieczorem wyjazd w kierunku Polski.

V DZIEŃ
Nocny przejazd przez Niemcy. Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych

ŚWIADCZENIA
- przejazd autokarem (klimatyzacja, wc, video, cafe-service)
- 3 noclegi w hotelu (pokoje 2, 3-osobowe z łazienkami)
- 3 śniadania, 3 ciepłe kolacje,
- pilot - przewodnik
- ubezpieczenie: NNW i KL

Dodatkowo płatne: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów - max -100 EUR


Szczegóły pon nr tel. 32 253 50 02.
Biuro Podrózy PL TRAVEL
Katowice, ul. Wojewódzka 14Ledger Nano X - The secure hardware wallet

* Eskapadowcy.pl Portal is not responsible for content posted by users. Published content are property of their respective authors. Inappropriate Content.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine
  • RSS