Eskapadowcy.pl
Search:

Turtrek w Dolinie Popradu
Created: 5 years ago

Zapraszamy na długi weekend czerwcowy z Turtrekiem (15 - 18.06.2917). Tym razem udajemy się nad malowniczą rzekę Poprad w okolice Piwnicznej-Zdroju. W planie imprezy 3 etapy spływu kajakowego oraz wycieczka rowerowa. Stała baza noclegowa w ośrodku wypoczynkowym nad brzegiem Popradu (pokoje z łazienkami, wysoki standard). Zapewniamy kajaki jedno lub dwuosobowe z fartuchami, kamizelki asekuracyjne, opakowania wodoszczelne na rzeczy osobiste, opiekę profesjonalisty. Osoby zainteresowane wycieczką rowerową przywożą rowery we własnym zakresie.

Dodatkowo oferujemy wręcz rodzinną atmosferę tworzoną przez grupę ludzi, którzy kochają to, co robią, wieczorne ogniska, grille, gry i zabawy, ale przede wszystkim miło spędzony czas. Wyprawy z Turtrekiem gwarantują świetnie wyważoną dawkę sportu, niezapomniane przeżycia, chwile obcowania z tym, co dała Matka Ziemia oraz parę dni oderwania od zgiełku codziennych obowiązków. To idealny pomysł na krótki urlop, weekendowy odpoczynek czy zapewnianie dzieciom survivalowej atrakcji. Wycieczki organizowane przez nas to doskonały wybór dla ludzi w każdym wieku. Oferujemy atrakcje, które nie wymagają dużego wysiłku i specjalistycznych umiejętności, zatem nie należy się martwić o to: “czy dam radę i że to nie dla mnie". Organizacją wypraw zajmujemy się od lat i nieskromnie możemy przyznać, że na tym to my się znamy ;) Po szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu z Jarkiem, który chętnie odpowie na każde pytanie.

Koszt; 400 zł/os - obejmuje: 3 noclegi, miejsce w kajaku, transport na trasie spływu, opiekę przewodnika.

Więcej informacji można znaleźć tutaj:
http://www.sprezyna.neostrada.pl/pliki/poprad.pdf

Rezerwacje miejsc/kontakt: turtrek@interia.pl / 692 237 406

Zapraszamy także na nasze strony http://sprezyna.org/?page_id=49
https://www.facebook.com/Turtrek
Ledger Nano X - The secure hardware wallet

* Eskapadowcy.pl Portal is not responsible for content posted by users. Published content are property of their respective authors. Inappropriate Content.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine
  • RSS